Datums 23. novembris, 2023
Vieta Bauska, Uzvaras iela 1

2023.gada 23.novembrī plkst. 09:00
Uzvaras iela 1, Bauska

1. Par SIA "Bauskas novada komunālserviss" stratēģisko mērķu noteikšanu.
    Ziņo: Dainis Rijkuris
    Uzaicināti: Dzintars Cāzers
  2. Par mantas nodošanu bezatlīdzības lietošanā SIA "Bauskas novada komunālserviss".
    Ziņo: Arvīds Zvirbulis
    Uzaicināti: Dace Šileika, Dzintars Cāzers, Ziedonis Jankužs
  3. Par projekta "Bauskas aktīvās atpūtas parka izveide" iesniegšanu.
    Ziņo: Jolanta Kalinka
  4. Par projekta "Bauskas Pilskalna parka teritorijas labiekārtošana" iesniegšanu.
    Ziņo: Jolanta Kalinka
  5. Par grozījumiem Bauskas novada Attīstības programmas 2022.–2028.gadam Investīciju plānā.
    Ziņo: Ilze Tijone
  6. Par saistošo noteikumu "Grozījumi Bauskas novada domes 2023.gada 30.marta saistošajos noteikumos Nr.3 "Par Bauskas novada pašvaldības budžetu 2023.gadam"" apstiprināšanu.
    Ziņo: Ilona Spurķe
    Uzaicināti: Sarmīte Oļehnoviča, Marija Abramčika, Gita Skribāne, Vita Grosberga, Zaiga Kārkliņa, Māris Vitrups
  7. Par Bauskas novada domes saistošo noteikumu "Bauskas novada līdzdalības budžeta nolikums" apstiprināšanu.
    Ziņo: Ilze Munda
  8. Par Bauskas novada pašvaldības iestādes "Bauskas novada Sociālais dienests" nolikuma apstiprināšanu.
    Ziņo: Dina Romanovska
    Uzaicināti: Kristīne Brūvele, Ina Jankeviča, Zane Kuka
  9. Par dzīvojamās mājas "Lauktehnika 17", Rītausmās, Īslīces pagastā pārvaldīšanas tiesību nodošanu mājas pārvaldniekam.
    Ziņo: Sandra Ķisele
  10. Par nekustamā īpašuma Mazā Lakāju iela, Ceraukstes pagastā iegādi pašvaldības autonomo funkciju izpildei.
    Ziņo: Uģis Volosovskis
  11. Par nekustamā īpašuma "Smilgas", Viesturu pagastā, Bauskas novadā pārņemšanu pašvaldības īpašumā.
    Ziņo: Gunita Vīgupa
    Uzaicināti: Dace Neiberte
  12. Par Bauskas novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma "Piķu mežs" daļas, Codes pagastā nodošanu bez atlīdzības valsts īpašumā.
    Ziņo: Aija Fridrihsone
  13. Par Bauskas novada pašvaldības nekustamā īpašuma "Skrīveri", Codes pagastā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Aija Fridrihsone
  14. Par Bauskas novada pašvaldības nekustamā īpašuma - dzīvokļa Nr.4, Uzvaras ielā 12, Uzvarā, Gailīšu pagastā, Bauskas novadā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Aija Fridrihsone
  15. Par Bauskas novada pašvaldības nekustamā īpašuma - dzīvokļa Nr.5, Uzvaras ielā 15, Uzvarā, Gailīšu pagastā, Bauskas novadā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Aija Fridrihsone
  16. Par Bauskas novada pašvaldības nekustamā īpašuma Skolas iela 12, Īslīces pagastā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Māris Šarķis
  17. Par Bauskas novada pašvaldības nekustamā īpašuma - dzīvokļa Nr.1, "Lauktehnika 6", Rītausmas, Īslīces pagastā, Bauskas novadā nodošanu atsavināšana.
    Ziņo: Māris Šarķis
  18. Par Bauskas novada pašvaldības nekustamā īpašuma - dzīvokļa Nr.42, "Lauktehnika 17”, Rītausmas, Īslīces pagastā, Bauskas novadā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Māris Šarķis
  19. Par Bauskas novada pašvaldības nekustamā īpašuma - dzīvokļa Nr.2A, Plūdoņa ielā 13, Bauskā, Bauskas novadā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Dace Stubure
  20. Par Bauskas novada pašvaldības nekustamā īpašuma "Biržu iela 44", Bauskā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Dace Stubure
  21. Par Bauskas novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma "Torņa iela 10", Iecavā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Baiba Leitlante
  22. Par Bauskas novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma "Aveņu iela 9", Iecavā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Baiba Leitlante
  23. Par Bauskas novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma "Ķiršu iela 26", Iecavā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Baiba Leitlante.
  24. Par Bauskas novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma "Magoņu iela 14”, Iecavā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Baiba Leitlante
  25. Par Bauskas novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma "Paozoli 22", Iecavā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Baiba Leitlante
  26. Par Bauskas novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma "Jaunzemgale 103", Iecavā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Baiba Leitlante
  27. Par Bauskas novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma "Smilgas 1N", Iecavas pagastā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Baiba Leitlante
  28. Par Bauskas novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma "Amoli", Audrupos, Iecavas pagastā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Baiba Leitlante
  29. Par Bauskas novada pašvaldības nekustamā īpašuma "Klētis", Bārbeles pagastā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Ligita Vasermane
  30. Par Bauskas novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma – dzīvokļa Nr.29, Liepu aleja 4, Bārbele, Bārbeles pagastā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Ligita Vasermane
  31. Par Bauskas novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma – dzīvokļa Nr.23, “Piebalgas 3”, Piebalgas, Vecumnieku pagastā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Ligita Vasermane
  32. Par Bauskas novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma – dzīvokļa Nr.30, Stacijas iela 4, Misa, Vecumnieku pagastā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Ligita Vasermane
  33. Par Bauskas novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma – dzīvokļa Nr.6, "Misas kūdra 10", Misa, Vecumnieku pagastā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Ligita Vasermane
  34. Par Bauskas novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma – dzīvokļa Nr.5, Rīgas iela 27, Vecumnieki, Vecumnieku pagastā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Ligita Vasermane
  35. Par Bauskas novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma – dzīvokļa Nr.9, “Silmači”, Kurmene, Kurmenes pagastā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Ligita Vasermane
  36. Par Bauskas novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma – dzīvokļa Nr.3, Rīgas iela 6, Valle, Valles pagastā nodošanu atsavināšanai.
    Ziņo: Ligita Vasermane
  37. Par Bauskas novada domes 2023.gada 31.augusta lēmuma "Par Bauskas novada pašvaldības nekustamā īpašuma - dzīvokļa Nr.2 "Misas kūdra 10", Misa, Vecumnieku pagasts atsavināšanu" atcelšanu.

Komitejas priekšsēdētājs: Aivars Okmanis