Datums 7. februāris, 2024
Vieta Bauska, Uzvaras iela 1

2024.gada 7.februārī plkst. 09:00
Uzvaras iela 1, Bauska

1. Par Bauskas novada Valles pirmsskolas izglītības iestāde "Cielaviņa" pievienošanu Bauskas novada pašvaldības vispārējās izglītības iestādei “Valles pamatskola”.
    Ziņo: Baiba Šumina
    Uzaicināti: Jānis Viegliņš, Rita Zvirbule, Gita Skribāne
  2. Par Bauskas Bērnu un jauniešu centra Attīstības plāna 2024.-2026. gadam saskaņošanu.
    Ziņo: Veronika Puķe
    Uzaicināti: Ilze Ērgle
  3. Par Misas pamatskolas Attīstības plāna 2024.-2027. gadam saskaņošanu.
    Ziņo: Valija Vaina
    Uzaicināti: Ilze Ērgle
  4. Par Iecavas Mūzikas un mākslas skolas Attīstības plāna 2024.-2027. gadam saskaņošanu.
    Ziņo: Dina Tauriņa
    Uzaicināti: Ilze Ērgle
  5. Par Skaistkalnes vidusskolas Attīstības plāna 2024.-2026. gadam saskaņošanu.
    Ziņo: Svetlana Vāverniece
    Uzaicināti: Ilze Ērgle
  6. Par pašvaldības atbalstu norēķiniem par pirmsskolas izglītības programmas apguvi privātā izglītības iestādē.
    Ziņo: Sarmīte Oļehnoviča
  7. Par pašvaldības atbalstu privātajam bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējam.
    Ziņo: Sarmīte Oļehnoviča
  8. Par Bauskas novada pašvaldības izglītības iestāžu sniegto pakalpojumu izmaksām pašvaldību savstarpējiem norēķiniem.
    Ziņo: Marija Abramčika

Komitejas priekšsēdētāja vietnieks: Juris Krievs