Datums 29. augusts, 2024
Laiks16.30
Vieta Bauska, Pasta iela 5, 2.stāvs

Aicinām uz iedzīvotāju līdzdalības pasākumu – Jauni Bauskas vecpilsētas apbūves noteikumi 29.augustā, ‘Pasta 5’, Bauskā (2. stāvā).

Darba kārtība:

• No 16:30 Individuālas konsultācijas un neformālas sarunas.
  • 17.30 - 17.45 Informācija par Bauskas novada teritorijas plānojuma izstrādi.
    Dace Platonova, Bauskas novada pašvaldības teritorijas plānotāja
  • 17.45 – 18.15 Bauskas pilsētas Starpkaru perioda (Uzvaras ielas apkaimes) apbūves kultūrvēsturiskā teritorija un apbūves noteikumi.
  • 18.15 – 19.15 Bauskas pilsētas vēsturiskā centra zonējums un apbūves noteikumi.
  • 19.15 – 19.45 Par Kultūrkapitāla fonda finansēta projekta Saglabājamo vērtību apzināšana Bauskas Lodiņa alusfabrikas vēsturiskajā apbūvē, 1.kārta.
    Ilze Tijone, Bauskas novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja

Pasākumu organizē: Bauskas vecpilsētas biedrība un Bauskas novada pašvaldība.

Papildus informācijai:

• par pasākumu - Egija Stapkēviča, biedrības “Bauskas vecpilsēta” valdes priekšsēdētāja, tālr. 28377878, e-pasts: info@bauskasvecpilseta.lv.
  • par vēsturiskā centra apbūves noteikumiem - Mārīte Putniņa, Bauskas novada domes Kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanas un attīstības komisija, tālr. 29481801, e-pasts: marite.putnina@inbox.lv.
  • par teritorijas plānojumu un izstrādes procesu – Dace Platonova, Bauskas novada pašvaldības teritorijas plānotāja, tālr. 22555588, e-pasts: dace.platonova@bauskasnovads.lv.
fghgj