Datums 16. novembris, 2023
Vieta Bauska, Uzvaras iela 1

2023.gada 16.novembrī plkst. 13:00
Uzvaras iela 1, Bauska

1. Par SIA "Bauskas novada komunālserviss" stratēģisko mērķu noteikšanu.
    Ziņo: Dainis Rijkuris
    Uzaicināti: Dzintars Cāzers
  2. Par mantas nodošanu bezatlīdzības lietošanā SIA "Bauskas novada komunālserviss".
    Ziņo: Arvīds Zvirbulis, Ivars Romānovs
    Uzaicināti: Dace Šileika, Dzintars Cāzers, Ziedonis Jankužs
  3. Par Bauskas novada domes saistošo noteikumu "Bauskas novada līdzdalības budžeta nolikums" apstiprināšanu.
    Ziņo: Ilze Munda
  4. Par projekta "Bauskas aktīvās atpūtas parka izveide" iesniegšanu.
    Ziņo: Jolanta Kalinka
  5. Par projekta "Bauskas Pilskalna parka teritorijas labiekārtošana" iesniegšanu.
    Ziņo: Jolanta Kalinka
  6. Par grozījumiem Bauskas novada Attīstības programmas 2022.–2028.gadam Investīciju plānā.
    Ziņo: Ilze Tijone
  7. Par grozījumu Bauskas novada domes 2023.gada 30.marta lēmumā Nr.123 "Par telpu nodošanu bezatlīdzības lietošanā biedrībai "Latvijas Sarkanais Krusts"".
    Ziņo: Līga Krēmere
  8. Par Bauskas novada Svitenes un Viesturu pagasta ģerboņu izstrādi.
    Ziņo: Laura Ārente
  9. Par dzīvojamās mājas "Lauktehnika 17", Rītausmās, Īslīces pagastā pārvaldīšanas tiesību nodošanu mājas pārvaldniekam.
    Ziņo: Sandra Ķisele
  10. Par nekustamā īpašuma Mazā Lakāju iela, Ceraukstes pagastā iegādi pašvaldības autonomo funkciju izpildei.
    Ziņo: Uģis Volosovskis

Komitejas priekšsēdētājs: Mārtiņš Mediņš