Datums 14. decembris, 2023
Vieta Bauska, Uzvaras iela 1

2023.gada 14.decembrī plkst. 13:00
Uzvaras iela 1, Bauska

1. Par nekustamā īpašuma Mazā Lakāju iela, Ceraukstes pagastā iegādi pašvaldības autonomo funkciju izpildei.
    Ziņo: Uģis Volosovskis
    Uzaicināti: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GAUJAS TŪRE"
  2. Par Bauskas novada domes saistošo noteikumu "Par Bauskas novada pašvaldībai piederošo dzīvojamo telpu izīrēšanas un īres maksas noteikšanas kārtību" apstiprināšanu.
    Ziņo: Jānis Kalinka
    Uzaicināti: Sandra Kazāka
  3. Par valsts reģionālā autoceļa P73 "Vecumnieki–Nereta–Subate" sastāvā esošo nekustamo īpašumu "Lejas Ozoli P" pārņemšanu pašvaldības īpašumā bez atlīdzības.
    Ziņo: Jānis Kalinka
    Uzaicināti: Dace Šileika
  4. Par konkursa "Remigrācijas atbalsta pasākums – "Atgriezies Bauskas novadā!"" nolikuma apstiprināšanu.
    Ziņo: Elita Priedniece
    Uzaicināti: Katrīna Velta Ūdre, Līga Čakāne
  5. Par līdzfinansējuma piešķiršanu daudzdzīvokļu mājas Centra iela 24, Ceraukstes pagastā, Bauskas novadā energoefektivitātes pasākumu veikšanai.
    Ziņo: Raitis Ignatjevs, Aivars Mačeks
  6. Informācija par Bauskas novada pašvaldības budžeta projektu 2024. gadam.
    Ziņo: Ilona Spurķe
    Uzaicināti: Sarmīte Oļehnoviča, Marija Abramčika, Zaiga Kārkliņa, Gita Skribāne, Māris Vitrups, Vita Grosberga

Komitejas priekšsēdētāja vietniece: Laine Baha