Datums 8. februāris, 2024
Vieta Bauska, Uzvaras iela 1

2024.gada 8.februārī plkst. 13:00
Uzvaras iela 1, Bauska

1. Par Bauskas novada pašvaldības noteikumu “Bauskas novada pilsētu ielu uzturēšanas un pārraudzības kārtība” apstiprināšanu.
    Ziņo: Jānis Kalinka
    Uzaicināti: Agita Eglinska
  2. Par nekustamā īpašuma Dārza ielā 8B, Bauska pārņemšanu.
    Ziņo: Ivars Romānovs
    Uzaicināti: Indra Latviete
  3. Par dalību Valsts zivju fonda projektu konkursā.
    Ziņo: Jolanta Kalinka
    Uzaicināti: Valērijs Gabrāns
  4. Par dzīvojamās mājas Rīgas ielā 15, Iecavā pārvaldīšanas tiesību nodošanu mājas pārvaldniekam.
    Ziņo: Normunds Vāvers
    Uzaicināti: Dzintars Cāzers, SIA “NĪA NAMI”
  5. Par projekta “Sociālo mājokļu ēkas pārbūve “Kamenes”, Svitenē, Svitenes pagastā, Bauskas novadā” iesniegšanu.
    Ziņo: Ilze Munda
  6. Par projekta “Sociālo mājokļu atjaunošana Rīgas ielā 29a, Vecumniekos, Vecumnieku pagastā, Bauskas novadā” iesniegšanu.
    Ziņo: Ilze Munda
  7. Par grozījumiem Bauskas novada Attīstības programmas 2022. – 2028.gadam Investīciju plānā.
    Ziņo: Ilze Tijone
  8. Par Vecsaules pagasta padomes 2008.gada 27.augusta lēmuma Nr.8 “Par autoceļu Barzdevičs – Audzes” un Bauskas novada domes 2014.gada 30.oktobra lēmuma “Par nekustamā īpašuma “Pleķis pie Uzenas”, kadastra Nr.40920090172, Vecsaules pagastā piekritību, nekustamā īpašuma lietošanas mērķa noteikšanu” atcelšanu.
    Ziņo: Dace Stubure
  9. Par līdzfinansējuma piešķiršanu dzīvojamās ēkas Bauskā, Plūdoņa ielā 18 jumta konstrukcijas restaurācijai.
    Ziņo: Ilze Tijone
  10. Par līdzfinansējuma piešķiršanu dzīvojamās ēkas Bauskā, Saules ielā 2 arhitektoniski mākslinieciskās inventarizācijas sagatavošanai.
    Ziņo: Ilze Tijone
  11. Par līdzfinansējuma piešķiršanu dzīvojamās ēkas Bauskā, Rīgas ielā 15 arhitektoniski mākslinieciskās inventarizācijas un tehniskā apsekojuma sagatavošanai.
    Ziņo: Ilze Tijone
  12. Par līdzfinansējuma piešķiršanu Bērsteles luterāņu baznīcas torņa restaurācijas projekta sagatavošanai.
    Ziņo: Ilze Tijone
  13. Par precizējumiem līgumā Nr. BNP/2023/4.20/235 par sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanu.
    Ziņo: Arvīds Zvirbulis
  14. Par ceļa servitūta tiesības nodibināšanu pašvaldībai piekrītošajās zemes vienībās ar kadastra apzīmējumiem 4064 010 2911 un 4064 010 3044, nodrošinot piekļuvi īpašumam “Kalāči”, Iecavā.
    Ziņo: Baiba Leitlante
  15. Par starpgabala statusa piešķiršanu zemes vienībai ar kadastra apzīmējumu 4076 002 0073 Rundāles pagastā.
    Ziņo: Dace Neiberte
  16. Par nekustamā īpašuma – dzīvokļa Nr.8, Ernesta Kapkalna ielā 1A, Bērzi, Īslīces pagasts, Bauskas novads, maiņas organizēšanu.
    Ziņo: Māris Šarķis
  17. Par Bauskas novada pašvaldības nekustamā īpašuma „Akmentiņu mežs”, Brunavas pagastā atsavināšanu.
    Ziņo: Māris Šarķis

Komitejas priekšsēdētājs: Mārtiņš Mediņš