Statuss:
Īstenošanā
PROJEKTS

Projekta numurs: Nr. 3.1.2.1.i.0/2/24/I/CFLA/025

Projekta programma: 3.1.2.1.i. investīcijas “Publisko pakalpojumu un nodarbinātības pieejamības veicināšanas pasākumi cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem” otrā kārta “Atbalsta pasākumi cilvēkiem ar invaliditāti mājokļu vides pieejamības nodrošināšanai”

Projekta finansētājs: Eiropas Savienības Atveseļošanas fonds

Projekta budžets: 154 992,53 EUR

Projekta budžeta sadalījums: Atveseļošanas fonda finansējums 128 093,00 EUR, valsts budžeta finansējums 26 899,53 EUR

Īstenošanas laiks: 24.07.2024 līdz 30.06.2026

Projekta mērķis ir nodrošināt atbalstu mājokļu pielāgošanai Bauskas novadā dzīvojošām personām ar invaliditāti, kurām ir kustību traucējumi, uzlabot viņu nodarbinātības iespējas un pieejamību pakalpojumiem, tādējādi sekmējot dzīves kvalitāti un cilvēktiesību ievērošanu.

Galvenās aktivitātes:
Bauskas novada pašvaldībai projektā piešķirta kvota septiņu Bauskas novadā dzīvojošu personu ar invaliditāti mājokļu uzlabošanas pasākumiem, lai mājoklim tiktu nodrošināta vides pieejamība.  Pēc Bauskas novada sociālā dienesta izvērtētiem 7 personu ar invaliditāti iesniegumiem mājokļa vides pieejamības uzlabošanai, tiek veikta mājokļu apsekošana un mājokļiem sniegti pašvaldības būvniecības speciālista un ergoterapeita atzinumi.

Projekta ietvaros tiks veiktas šādas darbības: projekta īstenošanu pamatojošās dokumentācijas izstrāde; mājokļa ārējās un iekšējās vides pielāgošana mērķa grupas personas vajadzībām, tai skaitā būvniecības darbi vides pieejamības nodrošināšanai, kā arī vides pieejamības tehnoloģiju, iekārtu, aprīkojuma un cita materiāltehniskā nodrošinājuma iegāde, piegāde un montāža; būvdarbu būvuzraudzība un autoruzraudzība.

Projekta vadītāja: