Mēnešalga:
Izglītība / Zinātne
Darba vieta: Bauskas novada pašvaldība
Atrašanās vieta:
Pamūšas skola, Gailīšu pag., Bauskas nov.

Pretendentiem jāpiesakās līdz

Bauskas novada pašvaldības iestāde „Pamūšas pamatskola”, reģistrācijas Nr. 90000056997, izsludina pieteikšanos uz IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGA amata vakanci no 2024.gada 2.septembra.

Prasības amata pretendentiem/-ēm:

Izglītība:

• izglītības psihologa kvalifikācija;

Galvenie darba pienākumi:

• izglītojamā psiholoģiskā izpēte;
  • izglītojamā sociālpsiholoģiskās vides izpēte,
  • profilakses pasākumu nodrošināšana;
  • sadarboties ar iestādes vadību, pedagogiem, logopēdiem un medicīnas māsu, piedalīties bērna atbalsta pasākumu plānu izstrādē;
  • u.c. pienākumi saskaņā ar amata aprakstu

Piedāvājam:

• darba attiecības uz nenoteiktu laiku;
  • mēnešalgu pirms nodokļu nomaksas 1145.00 EUR par likmi (30 stundas);
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu pēc nostrādāta 1 gada.

Pretendentam jāiesniedz:

• motivētu pieteikuma vēstuli;
  • dzīves un darba gaitu aprakstu (Curriculum Vitae);
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, kā arī izziņas kopiju par to, kādam Latvijā piešķirtam akadēmiskajam grādam vai diplomam atbilst izglītības dokuments, ja tas iegūts ārvalstīs;
  • atsauksmes/rekomendācijas (ja ir);
  • citu dokumentu kopijas (apliecības, sertifikātus), kuras pretendents uzskata par nepieciešamām (nozīmīgām).

Pieteikumu, norādot “Pieteikums uz izglītības psihologa amata vakanci”, var iesniegt personīgi Pamūšas pamatskolā vai ar drošu elektronisko parakstu parakstītus dokumentus iestādes elektroniskā pasta adresē - pamusa.pamatskola@bauskasnovads.lv , vai iesūtīt pa pastu, norādot adresātu: “Pamūšas skola”, Gailīšu pagasts, Bauskas novads, LV-3931.

Tālrunis uzziņām :  29293844-skolas direktore

Pieteikums jāiesūta līdz 2024.gada 22.augustam.

Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Bauskas novada pašvaldībai. Detalizētu informāciju par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai var atrast Bauskas novada pašvaldības mājaslapā:

Pretendentiem jāpiesakās līdz