Statuss:
Īstenošanā

Projekta finansētājs: Eiropas Savienības Atveseļošanas fonds

Statuss: īstenošanā

Projekta nosaukums: “Digitālās stacionārās rentgena iekārtas iegāde, uzstādīšana pašvaldības aģentūras “Iecavas veselības centrs” rentgena diagnostikas kabinetā”

Projekta numurs: 4.1.1.3.i.0/1/23/I/CFLA/018

Projekta programma/SAM: Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 4.1.1.3.i. investīcijas "Atbalsts sekundāro ambulatoro pakalpojumu sniedzēju veselības aprūpes infrastruktūras stiprināšanai, lai nodrošinātu visaptverošu ilgtspējīgu integrētu veselības pakalpojumu, mazinātu infekciju slimību izplatību, epidemioloģisko prasību nodrošināšanā"

Projekta budžets: 95 562 EUR
Projekta budžeta sadalījums:
Atveseļošanās fonda finansējums
63 178 EUR
Valsts budžeta finansējums (pievienotās vērtības nodokļa izmaksām): 13 267,38 EUR
Privātais attiecināmais finansējums: ne mazāk kā 19 116,62 EUR

Projekta mērķis ir stiprināt sekundāro ambulatoro pakalpojumu sniedzēju veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas infrastruktūru, nodrošinot visaptverošu, ilgtspējīgu un integrētu veselības pakalpojumu sniegšanu, lai mazinātu infekciju slimību izplatību un veicinātu epidemioloģisko prasību ievērošanu, nodrošinot jaunas digitālās stacionārās rentgena iekārtas iegādi un uzstādīšanu pašvaldības aģentūra "Iecavas veselības centrs".

Galvenās aktivitātes: digitālās rentgena iekārtas iegāde un uzstādīšana Iecavas veselības centrā.

Īstenošanas laiks: 28.02.2024- 30.09.2024.

Projekta vadītāja:

Ineta Bramane